Automobilių nuoma mūsų bendrovėje

Automobiliu nuoma KaunasDažnai tenka pasinaudoti automobilių nuoma? Norite turėti nuolatinį partnerį, kuris galėtų prisitaikyti prie visų Jūsų poreikių? Uždaroji akcinė bendrovė „NeoRent“ yra vienas populiariausių nuomotojų ne tik Lietuvoje be ir kitose Baltijos šalyse. Mūsų teikiamos paslaugos pasižymi ne tik praktiškumu, bet ir noru klientams suteikti aukščiausios lygio aptarnavimą jiems reikalingu metu. Savo paslaugas galime pasiūlyti ne tik konkrečių Lietuvos miestų gyventojams, bet ir kitiems žmonėms, kuriems nėra galimybės atvykti į mūsų biurus Vilniuje bei Kaune.

Kiekvieno žmogaus poreikiai yra skirtingi, todėl suprantama, kad šiuo atveju Jums galbūt ir nereikia prabangaus automobilio, todėl savo klientams galime pateikti išskirtinius pasiūlymus, kurie leis išvengti didelių išlaidų. Šiuo metu galite pasinaudoti ir ekonominės klasės automobilių nuoma už jums palankią kainą. Šis pasirinkimas ne tik bus pigiausias, bet ir važinėjimosi metu, bus sunaudota kur kas mažiau degalų, kas vėl gi – leis pastebėti akivaizdžiai mažas išlaidas.

Automobilių nuoma Vilniuje bei Kaune galite pasinaudoti tiesiog atvykę į mūsų biurus, tačiau jeigu tokios galimybės neturite, be jokios abejonės, jūsų norimą automobilį pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą. Ši ypatybė galioja ir automobilių gražinimui – jeigu negalite jos pristatyti nurodytu adresu, tai jį atsiimsime jums patogioje vietoje.

Kas liečia kitų automobilių pasirinkimą, tai faktas, jog kai kurie iš jūsų galite leisti sau daugiau nei įprastai, todėl esame pasiruošę net ir tam atvejui, jeigu jums yra reikalingas prabangus automobilis. Naujų automobilių techninė būklė yra nepriekaištinga, todėl suprantama, jog keliauti mūsų nuomojamu transportu bus itin patogu bei saugu.

Taip pat turėtumėte žinoti, jog mūsų paslaugų sąraše taip pat egzistuoja galimybė pasinaudoti auto nuoma kartu su vairuotojo paslaugomis. Žinoma, kaina čia bus kiek didesnė, tačiau visas  smulkmenas bei detales suderinsime už jums priimtinas nuomos sąlygas. Mūsų bendrovėje automobilių nuoma pasinaudoti gali kiekvienas žmogus, kuris turi tam poreikį, tad jeigu svarstote ką reikėtų rinktis, tai nedelsiant susisiekite su mumis ir rasime abiems pusėms palankiausią sprendimą.