Automobilių nuoma Vilniuje ir kituose miestuose – svarbi informacija klientams

automobiliu nuoma VilniujeŠiuo metu jums reikalinga automobilių nuoma Vilniuje? Mūsų teikiamos paslaugos neapsiriboja ties didžiausiais Lietuvos miestais – transporto nuomos paslaugas teikiame ir kitose Baltijos šalyse. Verta pastebėti, jog sostinės gyventojai, besidomintys automobilių nuomos paslaugomis, turėtų atkreipti dėmesį į mūsų siūlomas galimybes.

Mūsų biurą galite rasti tarptautiniame Vilniaus oro uoste, o kas liečia paslaugų užsakymą – jums nėra būtina atvykti. Trumpai tariant, savo paslaugas siūlome visoje Lietuvoje, tad suprantama, jog yra suteikiamos visos galimybės „autonuoma“ pasinaudoti tiesiog užrezervuojant norimą mašiną nuotoliniu būdu reikalingam laikotarpiui. Tai reiškia, jog būdami kitame mieste, telefono skambučio ar interneto pagalba, galite nesunkiai su mumis susisiekti ir iš anksto rezervuoti norimą automobilį, o visa sutartis bus iš anksto paruošta. Svarbu yra tai, jog tokiu atveju, automobilis bus pristatytas jums reikalingoje vietoje kartu su nuomos sutartimi, tad ją pasirašius, galėsite automobiliu naudotis nurodytą nuomos laiką.

Kas liečia automobilių nuomos sutarties sudarymą, tai būtina žinoti, jog į nuomos kainą įeina visos transporto aptarnavimo bei draudimo išlaidos. Tai reiškia, jog sudarius nuomos sutartį, jums nebereikės daugiau niekuo rūpintis. Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ir kituose miestuose turi tas pačias paslaugų teikimo sąlygas, tad čia didelio dėmesio nereikėtų skirti sutarties sudarymui – norint pasinaudoti mūsų paslaugomis, viską galėsite atlikti kuo paprasčiau ir be jokio laiko gaišimo.

Kita aktuali informacija yra ta, jog išsinuomojus mūsų automobilį, jums neteks baimintis dėl galimų netikėtumų. Mūsų paslaugos pasižymi tuo, jog bet kuriuo paros metu suteikiame techninę pagalbą kelyje, o tai išties svarbu žinoti – jeigu patyrėte kažkokių automobilio gedimų, tai jokiu būdu neieškokite pagalbos tarp kitų paslaugų teikėjų – mūsų pareiga yra reaguoti į įvairius netikėtumus, todėl būtinai atvyksime jums padėti, kad ir kokia sudėtinga situacija bebūtų. Net jeigu jūsų gedimai yra patiriami kažkokiose atokiose vietovėse, tai vis tiek atvyksime kuo skubiau ir visai nesvarbu ar pasinaudojote automobilių nuoma  Kaune ar kitame mieste, mūsų pareiga užtikrinti, jog klientas būtų patenkintas visose situacijose.

Automobilių nuoma Vilniuje, Kaune ar kituose Baltijos šalių miestuose yra pasižyminti vienodomis sąlygomis bei privalumais, todėl vietovė tikrai mums nėra kažkoks rodiklis – kiekvienas klientas mums yra vienodai svarbus.