Kokiais draudimo ypatumais pasižymi auto nuoma

auto nuomaNorite pasinaudoti auto nuoma, tačiau nerimą kelia įvairūs klausimai dėl draudimo ir kitų smulkmenų? Į jūsų klausimus atsakysime itin greitai ir išsamiai, todėl jeigu svarstote galimybę pasinaudoti mūsų transporto nuomos paslaugomis, nedelsiant kreipkitės į mus nurodytais kontaktais arba tiesiog atvykite į mūsų biurą. Svarbiausia yra, tai jog jums aktualiausia turėtų būti tik kaina, nes visos kitos išlaidos jau būna įskaičiuotos į nuomos mokestį ir nesvarbu kur užsisakote mūsų paslaugas – automobilių nuoma Vilniuje ir visuose kituose miestuose yra lygiai tokiais pačiais principais ir sąlygomis pasižyminti paslauga, kurią teikiame visiems klientams.

Kas liečia draudimo išlaidas, tai vertėtų pažymėti, jog klientams šiuo klausimu nelabai reikėtų rūpintis, nes paprasčiausiai, mūsų darbo specifika pasižymi tuo, jog klientams netaikome jokių užslėptų mokesčių. Turėtumėte žinoti, jog nuomojami automobiliai yra apdrausti, todėl rūpintis draudimu iš naujo jums tikrai nereikės. Žinoma, galioja tam tikros išimtys, bet atsakomybė vis tiek kris ant jūsų pečių, nebent pasinaudosite pilno draudimo privalumais, kurio dėka, jūsų atsakomybė bus sumažinama iki visiško nulio. Tai reiškia, jog jeigu esate pasirinkę pilną draudimą, jūs niekaip neatsakysite už patirtą žalą autoįvykio ar vagystės metu. Auto nuoma pasižymi tuo, jog paprasčiausiai, jums tokiu atveju atsakomybė dingtų užpildžius ir pateikus eismo autoįvykio deklaraciją ir žinoma, jeigu situacija būtų pripažinta draudimine t.y. ją pripažintų tam tikra draudimo bendrovė. Turite žinoti, jog pilnu draudimu pasinaudoti turi teisę mūsų klientai, kurių vairavimo stažas yra ne mažesnis nei 5 metai. Kas liečia pilno draudimo įsigaliojimą, tai tikriausiai suprantate, jog situacija draudimine nebus pripažinta tada, jeigu imsitės vandalizmo ir tyčia sieksite apgadinti automobilį. Žinoma, jeigu jūs esate atsakingas asmuo ir kelyje vairuojate pagal visas kelių eismo taisykles, tai faktas, jog ir pilno draudimo jums nelabai reikia, nes jeigu „autonuoma“ pasižymi atsakingumo principais, tai didelė tikimybė, jog visų nesklandumų pavysk išvengti.

Kas liečia įprastą draudimą, tai čia svarbiausia ką turite žinoti tai – jeigu važinėjate bekelėmis, mokote kažką vairuoti mūsų nuomojamu automobiliu ar dalyvaujate sportinėse varžybose, tai draudimas taip pat bus negaliojantis. Tai yra svarbiausia informacija, kurią turite žinoti apie draudimą, jeigu naudojatės mūsų bendrovės siūloma auto nuoma.