Automobilių nuoma Kaune ir Vilniuje

Mūsų teikiamų paslaugų atstovybės yra įsikūrusios dviejose  vietose – automobilių nuoma Kaune ir Vilniuje galima atvykus į biurus oro uostuose arba tiesiog rezervuojant automobilius iš bet kurios vietovės nuotoliniu būdu t.y. internetu arba telefonu. „NeoRent“ automobilių nuomos paslaugos pasižymi standartiniais ypatumais, kurie yra įprasti kiekvienoje bendrovėje.

Jeigu susidomėjote mūsų paslaugomis, tai pirmiausia turite žinoti, jog jas užsisakyti, kaip jau minėjome, galite tiek atvykus į nurodytus biurus arba nuotoliniu būdu. Verta pabrėžti tai, kad nereikėtų susiklaidinti – minėti miestai nėra tos vietos, kuriomis apsiribojame. Tiesiog mes turime šiuos  du biurus, tačiau nuomos paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. Tai reiškia, jog jeigu jūs esate iš kito miesto, tai rezervuoti automobilį galite minėtais būdais, o taip pat ir atsiimant automobilį, jums neteks atvykti, nes jį jums pristatysime reikiamoje vietoje. Tai yra vienas svarbiausių aspektų, kurį turėtumėte žinoti jeigu domitės mūsų paslaugomis.

Mūsų automobilių nuoma ir kiti procesai pasižymi paprastumu – klientui jokiu būdu neužkrauname kažkokių papildomų darbų, dėl kurių tektų sugaišti nemažai laiko. Sutarties paruošimas taip pat įeina į paslaugų kainą, tad nesvarbu ar jums reikalinga automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste – viskas bus pristatyta jums patogiu būdu ir reikalingoje vietoje.

Kas liečia kitas detales, tai turėtumėte žinoti, jog mūsų nuomojami automobiliai yra nauji ir įsigyti iš oficialių atstovų, tad galime tik pabrėžti – auto nuoma mūsų bendrovėje pasižymi bene geriausiomis sąlygomis Lietuvoje. Kalbant apie automobilius, tai verta žinoti, jog jie visi yra techniškai tvarkingi ir reguliariai prižiūrimi. Draudimo klausimais taip pat neturėtumėte sukti galvos – viskuo bus pasirūpinta, o svarbiausia – jūs matysite tik nuomos kainą, į kurią bus įskaičiuotos visos išlaidos.

Pats automobilių nuomos procesas yra įprastas ir beveik analogiškas kaip ir kitose nuomos paslaugas teikiančiose bendrovėse. Vienas svarbiausių aspektų, kuris turėtų atkreipti dėmesį tai – užstato suma. Kiekviena bendrovė jo sumą nustato pagal savo poreikius, o mes galime pasigirti tuo, jog iš klientų reikalaujame bene mažiausios užstato sumos visoje Lietuvoje. Jeigu jus domina automobilių nuoma Vilniuje ar Kaune tiesiog apsilankant mūsų biuruose, tai maloniai jūsų lauksime atvykstant!